שיטת צור

הדרך שלנו פותחה וגובשה לכדי שיטה סדורה – ׳שיטת צור׳, על ידי מייסד שקלא וטריא, עו״ד מיכאל צור, במשך למעלה מ-30 שנה. השיטה מבוססת תובנות של שלושה פרס נובל וארבעה זוכים- ג'ון פורבס נאש, דניאל כהנמן, עמוס טברסקי וישראל אומן, שהוכיחו במחקר ארוך שנים , עובדה חד משמעית שהאמוציונל שולט ברציונל- הרגש הוא המניע המרכזי בהתנהלות הבינאישית ובאופן קבלת ההחלטות.

אם בעבר ההגדרה של משא ומתן היתה "לנסות לשכנע ולהשפיע" ,הגישה החדשה על פי שיטת צור דוגלת בכך שמה שמוביל את תהליך המשא ומתן היא "שיחת למידה דרך אומנות שאלת השאלות".

 ׳שיטת צור׳ מתבססת על העובדה שהמשא ומתן מתנהל בראשו של השותף שלנו לתהליך ומכאן שעלינו להתבסס על סקרנות, צניעות, שהייה באי נוחות, העצמת האחר ובניית מערכת יחסים גם כשמדובר בתהליכים ואינטראקציות קצרות.

אימוץ השיטה עבור רבים הוא שינוי משמעותי, שמחייב הכרת תכנים חדשים יחד עם שלב יישומי על פי מתודה בשם AKA שהם ראשי תיבות של -Awareness, Knowledge, Ability   (פיתוח מודעות, חשיבה מתודולוגית וחיזוק מיומנויות ותחושת מסוגלות). הקוד מתבצע דרך תוכנית מותאמת אישית המשלבת בין הרצאות, סדנאות ומפגשי ליווי פרטניים.

הניסיון מלמד ומוכיח שארגונים ואנשים שאימצו את  ׳שיטת צור׳ כדרך וכגישה  והפכו אותה ל"טבע שני״,  שיפרו את התוצאות והגדילו את שיעור ההצלחות שלהם תוך חסכון במשאבים. כל זאת באופן שאיפשר להם לחיות בשלום עם עצמם והשותפים למשא ומתן בתוך סביבה דינמית, תובענית ומשתנה. עוד יותר לאור העובדה שהפכו ממובלים למובילים וממוכתבים למכתיבים הן ברמת התהליך והן ברמת תוצאותיו.

רוצים לשמוע עוד על הדרך שלנו וכיצד תוכלו ליישמה בארגון או אף לרכוש אותה כמקצוע?

מוזמנים לדבר אתנו ונשמח להפגש ולהתאים את התוכנית הייעודית שלכם.

בואו נדבר