שקלא Global

מאז הקמתה פועלת שקלא וטריא בכמה ערוצים על מנת להגשים את חזונה להפוך למרכז עולמי רב-תחומי וחדשני המעצים אנשים בכל רחבי העולם ב׳שיטת צור׳. הפעילות הגלובלית כוללת:
הקמת סניפים מקומיים בחו״ל, העברת הרצאות במוסדות אקדמיים מובילים בעולם, פיתוח מתודות וכלים עם חוקרי משא ומתן בינלאומיים, ייעוץ ליווי והנחיה של מנהלים בארגונים וחברות גלובליות והעברת קורסים בישראל על ידי מרצים בינלאומיים.

 ארה"ב

School of Law, Hamline University

Cardozo School of Law, Yeshiva University

איטליה

Catholic University of the Sacred Heart

Ortygia Business school – Mediterranean leadership 

אוסטרליה

Murdoch University

Curtin University

גיאורגיה

Tbilisi State University

בשנת 1998 עו״ד מיכאל צור הביא לישראל את התורה, המתודות והכלים שרכש ופיתח עם מנהלי תכנית ה- PON Program On Negotiation של Harvard University . מיכאל זכה בהכרה מיוחדת על עבודתו המשותפת עם פרופסור רוג'ר פישר (מייסד התוכנית למשא ומתן בבית הספר למשפטים ב Harvard University וכותב הספר "Getting to Yes".

בשנת 2004 עו״ד מיכאל צור פרסם את המהדורה העברית של הספר 'שיחות קשות – איך לדבר על מה שחשוב באמת', בזכות שיתוף פעולה שלו עם שילה היין ודגלס סטון מתוכנית המשא ומתן PON Program On Negotiation של Harvard University ובעלי חברת TRIAD.

בשנת 2010 עו״ד מיכאל צור שותף בפרויקט עם 60 מומחי משא ומתן עולמיים שהתקיים בבייג'ינג בסין לחשיבה מחודשת על אופן לימוד המשא ומתן שבעקבותיו הועלו כל התובנות ל-4 כרכים. בכרך הרביעי  Educating Negotiators for a Connected World  כתב מיכאל צור את פרק 25 Negotiation Stands Alone  בו הגדירו לראשונה את המשא ומתן כמקצוע העומד בפני עצמו.

בשנת 2022 עו"ד מיכאל צור היה שותף למחקר של ד"ר דן אשר קרימינולוג קליני,לשעבר מנהל חדשנות בלמידה וניהול הידע במשרד רוה"מ , על ביצועי מומחים למשא ומתן מקרב בוגרי 'שקלא וטריא'.

ג'ק קמבריה, ארה״ב

חבר בסגל המרצים מאז הקמת שקלא וטריא. ג'ק שימש כמפקד צוות המשא ומתן של משטרת ניו יורק NYPD . ג'ק מלמד משא ומתן בזירה המקומית, הלאומית והבינלאומית. בקריירה המשטרתית שלו במשטרת ניו יורק, שימש ארבע שנים כבלש, שש עשרה שנים כמפקד יחידת ההשתלטות Swat Team וארבע עשרה שנה כמפקד צוות המשא ומתן ה-HNT. ג'ק הינו מהמומחים המובילים בעולם בניהול משא ומתן במצבי חירום, בתוך אוכלוסייה רב גונית ורווית מתח. פרש מתפקידו בינואר 2019 אחרי 34 שנות שירות.

גנית פולג ספארק, אוסטרליה

שותפה בפיתוח ׳שיטת צור׳ ומתודולוגיות שקלא וטריא. חברה בסגל המרצים בשקלא ומנהלת אקדמית של התכנית הרב-תחומית NSP של שקלא וטריא. מומחית במיצוב ומיצוב מחדש במשא ומתן – איך למצוא את המקום שלך סביב השולחן כמו גם קורסים בהשפעות זהות, תרבות ומגדר על מו"מ ומנהיגות. גנית, כמלווה ותיקה, משמשת מנטורית לבוגרי תוכנית NSP ומלווה אותם בתהליכי ההסמכה לקבלת תעודת נושא ונותן מקצועי.

שקלא וטריא מייעצת, מלווה ומנחה בניהול משא ומתן מנהלים בכירים וצוותים מקצועיים בחברות וארגונים בארה"ב, הודו, איטליה, שוויץ, אוסטרליה, גיאורגיה, מזרח אירופה ועוד.

בין לקוחותינו הגלובליים לאורך השנים:

פירמת עורכי הדין היוקרתית הוגן & לובל

חברת הייצור והשיווק פרוקטר & גמבל

חברת הפרסום מקאן אריקסון

חברת התרופות נוברטיס

חברת המחקר והתרופות MERCK

חברת ייצור הרכב Toyota

חברת היעוץ SACE ROME

חברת הטכנולוגיה Philips

חברת הטכנולוגיה Seimens

חברת תעשיית הנייר פדריגוני

אלביט, תעשייה בטחונית

חברת האנרגיה ENELX

בואו נדבר