שקלא Academy

שקלא Academy, הבית שלכם לרכישת מקצוע בתחום המשא ומתן. התכניות שלנו מציעות מגוון תוכניות והתמחויות ייחודיות כגון תוכנית הדגל הרב-תחומית הראשונה והיחידה מסוגה בעולם המכשירה מומחי ליווי משא ומתן כמקצוע חדש, על פי ׳שיטת צור׳. ולבוגרי התכנית הרב-תחומית מציעה שקלא Academy מסלולי המשך כמו תוכנית הכשרת מלווה מו״מ פנים ארגוני ותוכנית הכשרת מנחים לסדנאות לימוד משא ומתן.

נגן וידאו

NSP

Negotiation Specialist Program

תוכנית הדגל הרב-תחומית למקצועות המשא ומתן

שקלא וטריא מציגה את התכנית הראשונה מסוגה בעולם, שבאה לעצב ולמצב מקצוע חדש ומטרתה להקנות למשתתפים את הידע, המתודולוגיות והכלים העדכניים ביותר הנדרשים להסמכתם כנושאים ונותנים מקצועיים, המתמחים מעבר לתחום משא ומתן גם בהכנה ובלווי אנשים וגופים שונים בהליכי משא ומתן מגוונים ומורכבים.

הכרה אקדמית
בתוכנית NSP
באוניברסיטאות מוכרות

מתאים לאנשי/נשות
מקצוע בעלי ותק בתחומם.
לא נדרש תואר קודם

התכנית כוללת
הסמכה לליווי
משא ומתן

היקף הלימודים:
שנה אקדמית,
2 מפגשים שבועיים

מסלולי המשך לבוגרי תוכנית NSP

CNO

Chief Negotiation Officer

הכשרת בוגרי תוכנית הדגל NSP כמנהלי CNO בארגונים,
עפ״י ׳שיטת צור׳

NTP

Negotiation Trainer Program

הכשרת בוגרי תוכנית הדגל NSP  כמנחי קבוצות לסדנאות משא ומתן,
עפ״י ׳שיטת צור׳

משא ומתן כמקצוע

בשנת 2009 הוזמן עו״ד מיכאל צור, מייסד שקלא וטריא, להשתתף בצוות חשיבה עם 60 מומחי וחוקרי משא ומתן עולמיים, כדי לנתח את אופן לימוד מקצוע המשא ומתן (סין, כנס בינלאומי). כפועל יוצא מהכנס הבינלאומי, פרסם מיכאל את הפרק Negotiation Stands Alone בו הגדירו את המשא ומתן כמקצוע העומד בפני עצמו. לשאת ולתת הוא כיום מקצוע מובהק ונדרש, במיוחד בעולם בו גובר הצורך של אנשי מקצוע שצריכים לקבל החלטות להיעזר במומחים למשא ומתן. התנאי למיקסום התועלת במשא ומתן במצבי קונפליקט או משבר, הוא ניהול מקצועי של תהליך המו״מ במיומנות גבוהה, באופן שיטתי ומובנה.

בוגרים מספרים

במה שקלא שונה מכל דבר אחר שעשיתי/למדתי בעבר ?

בניגוד לתהליכי הכשרה, תוכניות לימוד וקורסים רבים אחרים שעברתי, התהליך בשקלא מצטיין בהתבוננות והבנה עמוקה של כלל האספקטים המרכיבים את תהליכי המו"מ. החל מהצד המתודולוגי (תורה חדשה) דרך טיפול במשאב הרגש וכלה בגישה ייחודית למרכיב הפיזיולוגי.

קובי מור, מנכ״ל impact, בוגר מחזור ח׳ 2020

בוגרים מספרים

התוכנית מעניקה חממה משובחת להכרה בהון אנושי יוצא דופן וסביבה תומכת, מתודות בדוקות להתנהלות נכונה ולבחינה של הסביבה החל מפרטים טכניים ועד לפרטים עמוקים.

אלינור ברגר, עו״ד ובעלת משרד, בוגרת מחזור ד׳ 2016

בוגרים מספרים

השנה בה למדתי בשקלא וטריא בתכנית NSP היתה שנה של שינוי וצמיחה: הן כבעלת עסק, הן כאשת מקצוע וכמובן בבת אדם, אישה ואמא. ההשתייכות לקהילת בוגרי שקלא היא זכות גדולה להשתייך לקבוצה כל כך איכותית ומיוחדת של אנשים.

שירה שיינמן, פסיכולוגית ארגונית ובעלת חברה, בוגרת מחזור ח׳ 2020

בוגרים מספרים

תכנית NSP של שקלא וטריא שינתה את חיי באופן שאני התחלתי להקשיב ולהבין את הזולת. התוכנית נתנה כלים ומתודות שמאפשרות להתמודד עם מצבים שונים תוך ניהול תהליכים.

קונסטנטין ברזין, יזם ומשקיע טכנולוגי, בוגר מחזור ב׳ 2014

בוגרים מספרים

NSP מבית שקלא וטריא היא לא עוד ״מסגרת לימודים״ מדובר במסע אישי מצמיח ומפתח. זו הזדמנות פז להצטרף לקבוצת אנשים מובחרים שלומדים בצותא מתודות וכלים יישומים שתורמים להיותנו בני אדם טובים יותר. להבין לעומק את נבכי המחשבה, לסגל את היכולת להבין אנשים באופן מקצועי ולייצר תקשורת בונה ומניבה. זכיתי ללמוד להקשיב באמת ולבחור בשתיקה ככלי להבנת השותף לתהליך. בשקלא וטריא למדתי להתרכז בתהליך ולא בתוצאה מתוך הבנה ברורה שתהליך נכון מייצר שקט נפשי ושלמות עם התוצאה.

עדן יהודה, מנהלת לקוחות Salesforce, בוגרת מחזור ט׳ 2021

בוגרים מספרים

תוכנית NSP חשפה בפניי עולמות תוכן מעניינים, מגוונים, עולמות המשא ומתן בדגשים מקצועיים, פגשתי צוות הכשרה ממוקד מטרה , הנושאים הנלמדים שלוו עם הרבה מאוד דוגמאות. במהלך הלימודים כבר התחלתי ליישם את הכלים שלמדתי וזכיתי להצלחה בתחומי העבודה, המשפחה וחיי החברה . גיליתי עולם חדש שהעניק לי כלים מעשיים להתנהלות בתחומי החיים השונים

בתיה לוי, מנהלת קשרי מערכת הבטחון והאקדמיה, בוגרת מחזור ב׳ 2014

בוגרים מספרים

ממליצה על התוכנית הזאת מאוד. קידם אותי משמעותית במובן המקצועי והאישי. מודה לעו״ד מיכאל צור משקלא מכל הלב.

יפית אטיאס, סמנכ״ל שיווק ׳רמי לוי׳, בוגרת שנה א׳ 2013

בוגרים מספרים

כאחת שהגיעה מתחום הטיפול מצאתי הרחבה והשלמה לשפה העיסקית הנדרשת כל כך.
האיכפתיות שיש להתפתחות האישית של כל אחד מהלומדים, העזרה, נדיבות הלב גם התחום הקולינרי, המקום החמים והעטוף בערכים על קירות המבנה המיוחד, כל אלו משווים לתוכנית מעטפת מקצועית חמה אוהבת , מעצימה ומעשירה במיוחד לחיים המקצועיים אך לא פחות, לחיים האישיים.

ד״ר דבורה אירית אלון, מנכ״ל אינטל טק בע״מ, בוגרת שנה ט׳ 2021

Previous slide
Next slide

שקלא וטריא עומדת בקשר עם מוסדות אקדמאיים ברחבי העולם.

בואו נדבר