שקלא Community

בוגרי שקלא וטריא, נשים וגברים, הם.ן אנשים בעלי גישה חיובית ובונה לחיים, הניחנים בסקרנות טבעית, ראייה רחבה ויכולות למידה ויצירתיות.
בוגרינו הם בעלי ניסיון חיים אישי ומקצועי רב-גוני, בעלי אינטראקציה בין אישית טובה, יכולות ורבליות ותקשורתיות גבוהות, בעלי יכולת גבוהה לעבוד בקבוצה, שבעבר נפגשו עם לא מעט אתגרים והם בעלי ידע וניסיון מוכח במצבי קצה, ושאינם חוששים מהתמודדות עם משברים.
מתוך אמונה בהטרוגניות והעוצמה שבשונות, קהילת שקלא וטריא היא מגוונת מבחינת גילאים, מגזרים מקום מגורים ותחומי עיסוק שונים, כמו ניהול בכיר, חוק ומשפט, פיננסים, טכנולוגיה, ייעוץ ארגוני , ניהול הון אנושי, נדל"ן, גישור, עיתונות ועוד.

בוגרים מספרים

לאחר שלמדתי בתכנית NSP בשקלא הבנתי שכל מפגש שלי עם כל אדם הוא סוג של משא ומתן. במהלך השנה, קיבלתי כלים להבנה של מפגשים אלו, לניהול נכון יותר שלי בהם , לטובת ה- WELL BEING שלי ושל הסובבים אותי. לא מדובר בנוסחאות או בחוקים מקובעים, אלא בגישה והתייחסות שמאפשרות לי לנהל את חיי היומיום שלי בצורה מיטיבה יותר. אני מרגישה שיש לי עוד הרבה מה ללמוד, ואני בתחילת הדרך. השנה הזו פתחה בפני את הסקרנות הזו.

פרופ׳ עידית מאיה, רופאה פנימיאית וגנטיקאית, מכון רקאנטי, בוגרת מחזור ט׳ 2022

בוגרים מספרים

תוכנית NSP היא תוכנית איכותית וייחודית במספר מובנים שעושים אותה כל כך עוצמתית ונדירה: התכנים והמתודות מדויקים, רחבים ומפורטים – לימוד מהטובים ביותר בארץ ובעולם. התרגולים והסימולציות מבוצעים באותנטיות מלאה.

שילוב כל אלה ועוד, עושים את השנה הזו לשנה של מהפך וגדילה וכמובן הקבוצה האיכותית שמתקבלת ללימודים בכל שנה היא אוצר בפני עצמו.

ישראל שטיינמץ, יזם ומלווה משקיעים, בוגר מחזור ט׳ 2022

בוגרים מספרים

הגישה הייחודית של שקלא וטריא למשא ומתן בתכנית NSP מראה שאפשר להשיג תוצאות מצויינות תוך כדי שמירה על יחסים מצויינים, ושהשניים לא עומדים בקונפליקט זה עם זה אלא דווקא מגבירים זה את זה. בשל כך יש לגישה זו השפעה עמוקה על חייו של כל מי שמאמץ אותה, כמו גם על חייהם של האנשים הסובבים אותו. 

משה כצנלסון, בעל משרד ייעוץ עסקי, בוגר מחזור ו׳ 2019

בוגרים מספרים

בסופו של דבר הלימודים בשקלא היוו כמורי הדרך שלי במהלך השנה ואחריה. הוספתי לעצמי מיומנויות בניהול משא ומתן בעולם העסקי, וכן בחיי האישים – מערכות היחסים קבלו תפניות חיובית – אם זה ביני לבין בן זוגי, ילדי, והסביבה הקרובה והרחוקה. צורת החשיבה שלי בהתייחסות לאנשים ולעסקים קבלו תפנית חיובית, יותר הבנה, יותר הקשבה, שיפור מיומנות בשאלת שאלות וניהול שיחות קשות. שקלא היא חוויה עם ציון דרך משמעותי בחיי, מור ומיכאל הם עבורי יותר ממנהלי שקלא הם חברים אמיתיים.

מימי ביאזי שרעבי, מייסדת ובעלת מלון ׳ביאז׳, בוגרת מחזור ד׳ 2017

בוגרים מספרים

תוכנית NSP היא חובה לכל מי שמבקש להבין לעומק ולהתמקצע בכל הקשור לניהול משא ומתן. התוכנית מקיפה ומביאה קשת רחבה של מרצים ומומחים בתחומים המאפשרים העמקה וחיבור לנושא, על מנת לצאת עם יכולת מובהקת בתחום.

כאחת שהגיעה מתחום הטיפול מצאתי הרחבה והשלמה לשפה העיסקית הנדרשת כל כך.

האיכפתיות להתפתחות האישית של כל אחד מהלומדים, העזרה , נדיבות הלב גם בתחום הקולינרי, המקום החמים והעטוף בערכים על קירות המבנה המיוחד – כל אלו מעניקים לתוכנית מעטפת מקצועית חמה, אוהבת, מעצימה ומעשירה במיוחד לחיים המקצועיים אך לא פחות, לחיים האישיים.

ד״ר אירית דבורה אלון, מייסדת ובעלת ׳המרכז לתודעה קולית׳, בוגרת מחזור ג׳ 2016

בוגרים מספרים

תוכנית NSP מומלצת מאוד בכל דרך אפשרית לא מאמינה שאפשר באמת לתאר את התוספת שלה לחיי האישיים והמקצועיים. שנת הלימודים בשקלא היא שנה מעצימה, משנה דרך חיים באופן החיובי ביותר. היכולת לדבר שיח אחר, שיח שאינו כוחני ועם זאת שיח שמשיג את המטרה, ושומר על תקשורת עם הצד השני וחושב על היום שאחרי הוא יקר ערך. שנת הלימודים שלי בשקלא היתה השנה הכי מדהימה שלי עם עצמי.

עו״ד רותם גליקסברג, בעלת משרד עו״ד, בוגרת מחזור ח׳ 2021

בוגרים מספרים

תכנית NSP של שקלא וטריא מהווה חוויה יוצאת דופן של פיתוח מודעות עצמית, פיתוח ושכלול יכולות ומיומנויות ואפשרות לכניסה לתחום מרתק ובעל פוטנציאל עצום של ליווי תהליכי משא ומתן במגזר העסקי והקהילתי.

התפיסה הבסיסית והמתודות הנלמדות ומתורגלות בתוכנית מדגישות ערכים של כבוד הדדי, רגישות, הקשבה, למידה, סקרנות, יושרה, שקיפות ומציאת האינטרס המשותף וכל זאת כדי לחסוך במשאבים רגשיים ואחרים והסתכלות תמידית על היום שאחרי. התפיסה והערכים הללו נמצאים בהלימה מלאה עם הערכים המקצועיים שלי ומהווים בסיס לשינוי אישי ותרבותי משמעותי בכל מקום בו היא באה לידי ביטוי.

אילן מאייר, יועץ ארגוני מומחה בליווי תהליכי הסכמות בקהילות ושינויים ארגוניים, בוגר מחזור ט׳ 2022

בוגרים מספרים

NSP היא תוכנית מקצועית, מתוחכמת ומופלאה, שגם מלמדת חוכמה עמוקה וגם נוגעת בנשמה, צוות איכותי שמקיף ומתגבר, איכות של משתתפים ברמה האישית הטובה ביותר, מגוון של כלים, ידע ודיסציפלינות, טוב לב ונדיבות אין קץ.

אדמית שחר מסיקה, ארגון ׳חבר׳, בוגרת מחזור ט׳ 2022

Previous slide
Next slide
הקלק על תמונת בוגר.ת למידע נוסף 

סנן לפי: